LISTA PARTICIPANTILOR SI A PROIECTELOR SMART START-UP EDITIA II

LISTA PARTICIPANTILOR SI A PROIECTELOR SMART START-UP EDITIA II

  1. Robert Biscoveanu – “Cabinet de podologie”
  2. Darla Ana-Maria – Atelier de design vestimentar
  3. Mirea Albert Alexandru –  Mediagon
  4. Vlajoaga Alexandra – Consultant in domeniul regenerabil
  5. DRAGHICI MYMY – Oferirea si productia de produse de patiserie si cofetarie
  6. Rares Colesniuc – ”Facebook Antreprenorial”
  7. Finta Ovidiu – Univers of Math
  8. Ciprian Ciocianu – RolePlaying Geolocation Game
  9. GURGU MIHAI – Producerea de Mangal
  10. IRINA CRISTINA ABAGIU – Oferirea unui cadru natural feeric pentru parinti si copii.
  11. STROE BOGDAN MIHAI – “Biblioteca virtuala”
  12. Tabac Andreina-Elena/Ristea Nicolae Catalin – WAY (Where Are You).
  13. Cristian Nica – Ludicon
  14. Dan Radu Cristian – Produse personalizate 3D
  15. Stanescu Diana Elena – Minerit Bitcoin
  16. Gramada Sebastian-Mihai – Street Food și Coffe to Go pe roti
  17. Iordache Mihai-Eduard – EBA
  18. Carmen Radu Elisabeta, Edward Răşchito – Parcări supraetajate deasupra râului Dâmboviţa
  19. Edward Răşchitor, Carmen Radu Elisabeta – Salciile energetice
  20. Dorobat Ilie Cristian – Platforma Visit Romania
  21. Stoian Bogdan Nicusor – Import sisteme de pompe de caldura geotermale
  22. LUPU Constantin – Reducerea la Absurd
  23. Gogioiu Emanuel – Agri Smart
  24. Duica Emanel – 72ore SRL
  25. Marian-Dorin Nițor – Bancă ce permite tranzacții reale cât şi virtuale.
  26. Iliescu Mihail Alin – Respectarea regulilor de circulatie
  27. Dinu Cristina – Compass – The Complete Pass to the City
  28. Stroe Radu – „4succes”
  29. Teodorov Alexandru – Crearea unor stalpi de iluminat public si a unor statii de autobuz smart.
  30. Aron Anca Daniela – ,,Proper Foods”
  31. Mihai Florin Cristian – Platformă interactivă bazată pe tehnologii SIG
  32. Tolea Radu – Garrero
  33. Dinu Alexandra – Green Innovations
  34. Tolea Paul – Inchirierea echipamentului sportiv
  35. Gusetu Alin – Proz.ro
  36. Neacsu Maria Victoria – Mini Biotech Lab
  37. Brasoveanu Anca Corina – TOP Woman
  38. Radoi Tudor – Vanzare a unor pachete alimentare echilibrate din punct de vedere nutritiv ce sunt destinate elevilor.
  39. Toader Andrei – Aplicatie cu puncte de credit in functie de consum
  40. Musceleanu Caton – VULNEROMETRU  DIGITAL PENTRU O EUROPA SOCIAL CRESTINA
  41. Patru Cristian – YardLabs
  42. Brasoveanu Anca Corina – POPULAR: a 12-16 dedicated Mobile App
  43. Visoescu Catalin – Smart Tech.SRL
  44. Lungu Dan – Multi header Food Printer 3D
  45. Cincu Adrian – Protejarea infrastructurii smart city / smart building / smart home
  46. Teodorov Ana Maria – O mapare a tuturor spitalelor din Romania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *